OSK Szwagier

Prawo jazdy kat. A

kat-a-userOdkryj przyjemność jazdy motorem.

Dowiedz się więcej...

Ubezpieczenia

ubezpieczenia-userUbezpieczenia komunikacyjne, majątkowe...

Dowiedz się więcej...

Prawo jazdy kat. B

kat-b-userJuż teraz rozpocznij naukę i zdobądź prawo jazdy...

Dowiedz się więcej...

Kadra OSK

Dawid-Szwagrzak Dawid Szwagrzak - Kierownik, poza czuwaniem nad prowadzonymi szkoleniami, jakością i rzetelnością obsługi kursantów jest także instruktorem i wykładowcą. Jego wieloletnie doświadczenie w branży nauki jazdy daje efekt w postaci podnoszenia poziomu świadczonych szkoleń i ciągle zwiększającej się liczby zadowolonych, nowych posiadaczy prawa jazdy. Jeśli sukces w biznesie odnoszą osoby, które kochają to co robią, to Dawid jest właściwą osobą na właściwym miejscu :)  Pasja do pracy z ludźmi owocuje nie tylko ciągłym poszerzaniem oferty OSK ale także tworzeniem coraz to nowych, ciekawych projektów.
Leszek 1269 1 Leszek Kulawik  - instruktor i wykładowca, to połączenie wielkiego serca do szkolenia ludzi ze zdecydowanym podejściem do osiągania zamierzonych celów. Niezaprzeczalne osiągnięcia instruktorskie, czyli znakomita średnia zdających za pierwszym razem, swoje źródło mają w specyficznej aczkolwiek sprawdzonej metodzie nauczania.

 

Doskonałe zbilansowanie kadry instruktorów pozwala na zaproponowanie każdemu kursantowi, który przychodzi do OSK SZWAGIER najodpowiedniejszego nauczyciela. To indywidualne podejście stanowi o sile i wyjątkowości naszej szkoły jazdy, daje znakomite efekty, ponieważ SUKCES KURSANTA JEST NASZYM SUKCESEM.

Szkolenia odbywają się na takich samych samochodach, na jakich obecnie przeprowadzane są  egzaminy w pobliskich WORD-ach w Rybniku i Jastrzębiu Zdroju.

Do dyspozycji są Toyoty Yaris oraz coś ekstra, szczególnie latem, możliwość odbycia kilku jazd Peugeotem w wersji cabrio. Przejażdżka po okolicy samochodem „bez dachu” poza tym, że daje kursantom  pierwsze poczucie wolności to jeszcze przynosi im wiele radości.

prawo jazdy

SZWAGIER

Nauka jazdy Wodzisław

PORADNIK KURSANTA

Dzięki naszemu poradnikowi dowiesz się najważniejszych informacji nt. kursu i egzaminu na prawo jazdy. Odpowiadamy na najtrudniejsze pytania.

Czytaj więcej...

OSK SZWAGIER TO COŚ WIĘCEJ

ZAPISY

Zapisz się na kurs bez wychodzenia z domu! Kliknij w przycisk poniżej i zapisz się już dziś.

Czytaj więcej...

Kontakt

Wodzisław Śląski

ul. Targowa 12A  (Hala Targowa parter, naprzeciwko Galerii Karuzela)

czynne:

  • poniedziałek - piątek  

              11:00 - 17:00

Rogów

ul. Raciborska 25

czynne

  • wtorek, czwartek 17:00 - 19:00

tel.  731 69 69 69

 

          

Radlin

ul. Orkana 6

czynne:

  • poniedziałek - piątek 

               9:00 – 17:00

telefon: 731 69 69 69
e-mail: biuro.szwagier@gmail.com

Rybnik Boguszowice

ul. Osiedle Południe 37 lok. 101

czynne:

  • poniedziałek -  piątek  

               11:00 – 17:00